SPORT

VIDEO/ Barazohet gjithçka në ‘San Siro’

Po luhet në këto momente ndeshja mes Milanit dhe Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.

Bardhezinjtë kanë arritur të barazojn në rezultati ndaj kuqezinjve. Në minutën e 90’ Ronaldo kthu në gol një penallti të fituar po nga ai vetë.