Kombëtare

VIDEO/ Banori i Durrësit rrefen momentet e tmerrit: Vajza dhe mbesa janë nën rrënoja

Banori i pallatit të shëmbur në Durrës ka rrëfyer për News24 se ka komunikuar me vajzën dhe mbesën e vogël që ka mbetur në rrënoja.

Ai tregoi momentet e panikut, dhe mënyrën se si doli nga godina e cila është shëmbur në Lagjen nr18 në Durrës. 

“Kam folur me vajzën gojarisht dhe mbesën e vogël, me gruan jo. Me thanë që janë mirë, po presim operacionin e shpëtimit ka dhe familje te tjera, por nuk kam komunikuar”, tha ai për News24.

Pallatii shembur ne Durres (1)
Pallatii shembur ne Durres (6)
Pallatii shembur ne Durres (5)
Pallatii shembur ne Durres (4)
Pallatii shembur ne Durres (3)
Pallatii shembur ne Durres (2)
shembja

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.