Life Style

VIDEO/ Ariana Grande kapet mat duke u puthur

Ariana Grande si duket ka filluar një lidhje të re dashurie.

Ariana Grande këtë vikend u kap nga paparazit në një ‘bar’ në Los Angeles duke u puthur me një mashkull që nuk i përket botës së shoubizit, shkruan TMZ,transmeton kosova.info.

Sipas raportimeve thuhet se këngëtarja bashkë me një grup miqsh u futën në ‘bar’ rreth orës 1 pas mesnate, dhe derisa shokët e saj porosisnin alkool dhe vallëzonin me këngë, Grande ishte totalisht e koncentruar në djaloshin emri i të cilit nuk dihet ende.

Kujtojmë se muaj më parë Ariana i kishte dhënë fund romancës me komedianin Pete Davidson.