Love & Sex

VIDEO +18/ Çifti seks në avion. Ndërhyn stjuardesa: Fute p…. në pantallona…

Një burrë edhe një grua janë arrestuar nga policia pasi të dy, gjatë fluturimit nga Moska drejt Vladivostok, kanë bërë akte të turpshme në avion.

Gruaja  43 vjeç dhe burri 41 vjeç akuzohen se kanë kryer marrëdhënie intime në bordin e avionin .

Sipas mediave ruse, ata ishin të dehur dhe nuk ishin të vetëdijshëm për aktin që po kryenin, ndërsa është dashur ndërhyrja e stjuardesës që ata të ndaleshin.

“Kapiteni është vënë në dijeni se keni kryer marrëdhënie seksuale oral në një vend publik. Jeni të filmuar dhe jemi të detyruar të njoftojmë policinë. Po kryeni veprime të papranueshme në një vend publik”, raportohet të ketë thënë stjuardesa.

Po ashtu e ditur bëhet se çifti do të qëndrojë në paraburgim 15 ditë dhe se kanë marrë edhe një gjobë goxha të majme.