Kronika e zezë

Vetura përplaset në trenin në Pejë – dy të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar në Pejë, pasi që vetura me të cilën udhëtonin e ka goditur trenin, është bërë e ditur nga policia në Pejë.

Sipas njoftimit të Drejtorisë Rajonale të Policisë, dy personat janë dërguar në spital dhe ata janë jashtë rrezikut për jetë.

“Lidhur me kёtё aksident ёshtё informuar Prokurori i Shtetit, dhe rastin ёshtё duke e hetuar Njësiti Rajonal i komunikacionit Rrugor”, shkruhet në njoftim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483