SPORT

Vetëm tre minuta lojë për të gjetur rrjetën Messi(VIDEO)

Po luhet në këto momente sfida mes Slavias së Pragës dhe Barcelonës, e vlefshme për javën e tret në Champions League.

Spanjollët kanë arritur menjëherë të gjejnë rrugën e rrjetës. Është i përhershmi Lionel Messi ai i cili realizojë për katalanasit në minutën e 3-të.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483