SPORT

Vetëm tre minuta lojë për të gjetur rrjetën Messi(VIDEO)

Po luhet në këto momente sfida mes Slavias së Pragës dhe Barcelonës, e vlefshme për javën e tret në Champions League.

Spanjollët kanë arritur menjëherë të gjejnë rrugën e rrjetës. Është i përhershmi Lionel Messi ai i cili realizojë për katalanasit në minutën e 3-të.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.