Show Biz

Vetëm edhe pak ditë deri tek martesa e Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj në përgaditje për ditën e madhe të martesës së saj.

Para ca kohësh Afërdita Dreshaj ka filluar të publikoj për jetën e saj të dashurisë.Sa e lumtur është në krahët e të fejuarit të saj Jakub Kindl.

Ajo hap pas hapi në këtë lidhje e dergoi ate deri në prag të martesës.Ku ajo filloi edhe përgaditjen e saj si nuse e ardhëshme.Duke filluar nga “Nata e beqarise” ku ajo festoi radhazi disa ditë me miket e saj.

Këtë na bëri të ditur vet Afërdita përmes llogaris së saj Insagram.“Çfarë natë e beqarisë,falenderoj këto 10 femra të bukura për dashurinë,argëtimin që e ndani me mua.Faleminderit që organizuat këtë mbrëmje për mua,faleminderit që gjithmon kujdeseni për buzëqeshjen time.Faleminderit që më bëtë të ndihem që Vegas ishte i yni për këtë vikend”.-tha ajo.

I ka thënë PO propozimit për martesë.

E tashmë, modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj ka nisur përgatitjet për dasmën e saj me hokeistin çek Jakub Kindl.29 qershori i këtij viti është data që Afërdita Dreshaj do të bëhet nuse.Vendin që ajo dëshiron të mbahet ceremonia e martesës është Miami,Florida në Amerikë.

Kanë mbetur edhe pak ditë nga ndarja e martesës së Afërdita Dreshaj ajo për këtë rast ka sjell një set fotografik me të fejuarin e saj./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.