Show Biz

Vesa Luma na prezanton motrat, shikoni sa shumë ngjajnë

Tash e sa kohë këngëtarja e njohur Vesa Luma është duke qëndruar në Zelandë të Re bashkë më bashkëshortin e saj Big Basta dhe djalin Liam, shkruan Kosova.info.

Pasi qëndroi në Prishtinë për pak kohë ajo është rikthyer përsëri në Zelandë të Re.

Prej nga atje sic duket kanë filluar t’i mungojnë gjërat në vendlindje.

Ajo ka shpërndarë një fotografi me motrat e saja dhe ka shkruar se sa shumë i munojnë.

“Më mungoni” ka shkruar Vesa në përshkrimin e fotografisë, ku vërehet se sa shumë ngjajnë më njëra tjetrën.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.