Kosova

Vendlindja e ndëshkon Dardan Molliqajn, ja sa vota ka marrë

Koalicioni AAK-PSD doli partia e parë në Komunën e Deçanit.

Partia e Ramush Haradinajt dhe Shpend Ahmetit arritën që t’i merrnin mbi 10 mijë vota.

Mirëpo, si qëndron lista e këtij koalciioni? Dardan Molliqaj nuk qëndron aq mirë me vota.

Në listën e siguruar del se Molliqaj ka fituar 800 vota.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483