Kombëtare

Vëllai i Qerim Kelmendit, Ibrahim Kelmendi, i mallkon vrasësit e vëllait (Foto)

Ka reaguar edhe vëllai i, tashmë, të ndjerit, Qerim Kelmendi – shkruan Kosova.info

Vrasja brutale e Qerimit, ka tronditur opinionin publik vendor. Sipas raportit të policisë, ai u gjet i vrarë dhe i djegur në veturën e tij.

Ja reagimi i të vëllait:

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.