Kosova

Vdes tragjikisht djali i dëshmorit

Ka vdekur sot Albert Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj.

Lajmin e hidhur e ka dhënë deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj me anë të një postimi në Facebook. “Tragjike! Alber Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj ka humbur jetën tragjikisht. Bashkëndjejmë dhe ndajmë dhembjen me familjën e nderuar të dëshmorit të kombit Gëzim Vishaj”, ka shkruar Selmanaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.