Kombëtare

Vdes përderisa po blinte gjësende në një market në Prishtinë

Një rast i dyshimtë vdekjeje është regjistruar në raportin e policisë – shkruan Kosova.info

Ai ka ndodhur në një market në Prishtinë.

Një mashkull kosovar derisa ka qenë duke blerë gjësende në një market është alivanosur dhe është rrëzuar në tokë. Është njoftuar ambulanca dhe posa kanë arritur në vendngjarje kanë konstatuar se viktima kishte vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion” – thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.