Kombëtare

Vdes njeriu i afërt i Edi Ramës

Ka ndërruar jetë nëna e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Rama përmes një njoftimi në Facebook.

“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush”.

“Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483