Kosova

Vdes motoçiklisti pasi përfundon jashtë rruge në Llapnasellë

Një person në fshatin Llapnasellë të Prishtinës, derisa drejtuar motoçikletën e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge dhe si pasojë i njëjti ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.