Kosova

Valdrin Lluka përgëzon VV-në dhe LDK-në për fitoren në zgjedhje

Kandidati për deputet nga Aleanca Kosova e Re, Valdrin Lluka, i ka përgëzuar Lëvizjen Vetëvendosje dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës të cilat arritën të dalin fituese të zgjedhjeve të 6 tetorit. 

Ai i ka falënderuar të gjithë qytetarët që ia kanë besuar atij votën.

Për një gjë jam i lumtur. U dëshmua që nepotizmi dhe favoret në politikë janë shkurtpamëse dhe nuk japin rezultate në zgjedhje. Rruga e sigurt drejtë suksesit është meritokracia dhe transparenca”.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483