Show Biz

Urimi i Dua Lipës për nënën e saj

Dua Lipa përmbledhë disa fjalë ledhatuse për nënën e saj.

Nëna e këngëtarës Dua Lipa sot feston ditëlindjen e saj ,me këtë rast Dua postoi një foto ku ato shihet së bashku duke ja dedikuar asaj disa fjalë për urim. Ajo e urojë ate në gjuhën shqipe në fund shkroi “Të dua nana edhe 100 tjera”.

Mes tjerash ajo shkroi dhe në anglisht ku u shpreh: “Përshkak teje jam ku jam unë sot. Faleminderit për dashurin dhe që gjithmonë je pranë meje.Faleminderit që je njeri më i besuar dhe mikja ime e ngushtë.Faleminderit për besimin tënd të plotë ndaj meje duke më drejtuar mua në rrugën e duhur duke më mësuar të jem e pavarur dhe që të gjitha këto ti mbajë të arkivuara në mendjen time.Faleminderit gjithqka qka bëre për mua dhe për të gjithë familjen.Ne të duam me shumë se gjdo fjalë që mund të gjej.Të dua nana edhe shumë tjera.”

Kujtojmë se asaj i është dashur të ndërpresë të gjitha angazhimet e saj duke anuluar shumë koncerte për shkak të një infeksioni në vesh./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.