SPORT

Unitedi interesohet për Zaniolon

Manchester Unitedi raportohet se është e interesuar që ta ketë në radhët e veta mesfushorin italian, Nicolo Zaniolo.

Il Messaggero raporton se “Djajtë e Kuq” do të diskutojnë çështjen e Zaniolos kur të nisin bisedimet me Romën për të ardhmen e Chris Smallingut, transmeton Koha.net.

29 vjeçari vlerësohet si një nga mesfushorët më të talentuar në Evropë, dhe ka tërhequr vëmendjen e top klubeve evropiane.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483