Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

United dhe Arsenal në ‘luftë’ për yllin e Galatasaray-t

Dy gjigantët anglez, Manchester United dhe Arsenal janë duke vazhduar rivalitetin edhe jashtë fushës së blertë.

“Djajtë e Kuq” dhe ‘Topçinjtë’ sipas medieve turke, janë duke bërë garë të ashpër për mbrojtësin e Galatasarayt, Sacha Boey.

Boey, i cili bëri ndeshje të madh në ndeshjen Galatasaray-Man United, është duke u kërkuar nga shumë klube të mëdha evropiane.

Ai në vitin 2021 iu bashkua gjigantit turk nga Rennes, dhe nga ajo kohë lojtari ka përparuar shumë duke ndezur interesimin e top-klubeve evropiane.

“Fotospor” shkruan se United dhe Arsenal janë skuadrat dy klubet që kanë shprehur interesim për 23 vjeçarin.

Go to TOP