Show Biz

U “zhduk” tash e sa kohë, më në fund lajmërohet Flori Mumajesi

Flori Mumajesi po rikthehet me këngë të re.

Pas një kohe të gjatë heshtje, Flori Mumajesi ka paralajmëruar rikthimin me këngë të re.

Ishte Shkurte Gashi ajo e cila përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell duet me Florin dhe Brunon.

“Së shpejti”, ka shkruar Shkurta sipër fotos, në të cilën ka thënë bëri të ditur se kënga do të jetë e shoqëruar edhe me videoklip.

Mbetet të shihet se çfarë po sjellin kësaj radhe këta tre artistë.


Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort