Show Biz

U rrëzua në emision, Aulona Musta tregon pasojat

Të dielën nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisionit pati një incident pasi Aulona u rrëzua.

Dy moderatoret ishin duke kërcyer me këngën “Lulija”, por në një moment Aulona rrëshkiti.

Kjo shkaktoi shumë të qeshura, por Aulona mesa duket ka pasur lëndime nga ky rrëzim. Moderatorja ka postuar në Instastory imazhet ku tregon me fakte sesi i janë bërë gjunjët pas rrëzimit.

“Ja dhe pasojat e rrëzimit live”, shkruan Aulona.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.