Kombëtare

U plagos nga autori i masakrës në Rrëshen, Komandanti i FNSH Shkodër niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Komandati i Njësisë së FNSH në Shkodër, i cili u plagos nga Fatmir Kolecaj, gjatë operacionit për kapjen e këtij të fundit, është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë, sipas “Balkan Web”.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në Lezhë, ku autori i vrasjes së dyfishtë në Kodër Rrëshen të Mirditës, Fatmir Kolecaj, hapi zjarr ndaj policisë dhe më pas vrau veten, duke mos pranuar të dorëzohej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.