U kap dukeu puthur asistenten e tij, jep dorëheqjen sekretari i Shëndetësisë në Britani

FacebookXEmailWhatsAppSekretari i Shëndetësisë Matt Hancock ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij pasi u filmua duke u puthur me asistenten e tij, Gina Colangelo. Pas publikimit të pamjeve ku Hancock, shihet në momente intime me sekretaren, fillimisht zgjodhi të kërkonte falje, veprim i cili u pranua dhe nga Kryeministri Boris Johnson. Por mesa duket veprimi … Vazhdoni me leximin e U kap dukeu puthur asistenten e tij, jep dorëheqjen sekretari i Shëndetësisë në Britani