Show Biz

U fol për ndarje? Reagon më në fund Mozzik

Këngëtari i njohur Mozik tash e sa kohë është në lidhje me reperen Loredanën ku së bashku kanë edhe një vajzë të quajtur Hana, shkruan Kosova.info

Ditë më parë qarkulluan lajmet se diçka po ndodh mes tyre dhe se një ndarje do të vijë së shpejti.

As Mozzik dhe as Loredana nuk dhanë asnjë shpjegim për këta zëra.

E si duket një gjë e tillë nuk qëndron.

Loredana sot ka publikuar këngën e saj më të re dhe Mozzik ka qenë ai i cili e ka shpërndarë këngën e saj.

Se cka do të ndodh në vazhdim mbetet të shihet.