Show Biz

Tuna shfaqet me bikini, na tregon më shumë se sa duhet

Tuna ka bërë goditjen e radhës me foton e fundit.

Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk dhe minuta më parë la publikuar një fotografi ku në plan të parë vë të pasmet dhe një pjesë të gjoksit. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483