Show Biz

Tuna së shpejti me projekt të ri

Tuna paralajmëron kthimin e saj ,së shpejti me projektë të ri.

Lansimi i fundit nga ana e saj ishte projekti “Bermuda”.Këngë kjo e cila u lansua në nëntorë të vitit 2016. Që nga atëherë Tuna ka qenë e angazhuar me jetën e saj private duke e sjellur në jetë Tianin e vogël .

Pra Tuna tani gëzon emrin nënë,ajo është shumë e lumtur nga ky fakt.Arsyea e mungesës së saj në media ishte sepse ajo i është dedikuar komplet familjes së saj. Ajo tani e ka marr vetën dhe për paraqitjen e saj fizike pasi që kishte shtuar disa kile nga lindja.

Ajo tani është e gatshme të paraqitet me projektin e saj të radhës duke sjellur disa pamje që na lënë të kuptoj, se ajo do të vjen në duet me këngëtarin Seven Saraqi.

Këtë e bëri të ditur vet ajo në llogarin e saj personale Instagram duke postuar disa foto nga studio.

Nga postimet e saj e kuptuam që ajo do të bashkëpunoj me Lurron dhe dueti do të jetë me Seven Saraqi./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.