SPORT

Trump: Vdekja e Bryantit, lajm i tmerrshëm

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka komentuar lajmet për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant.

Ai e ka quajtur lajm të tmerrshëm vdekjen e Bryantit në moshën 41-vjeçare.

“Raportohet se legjenda e basketbollit Kobe Bryant dhe tre të tjerë kanë vdekur në një aksident me helikopter në Kaliforni. Është lajm i tmerrshëm!”, ka shkruar Trumpi në Twitter.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.