Kombëtare

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Një ngjajre rëndë është shënuar pak caste më parë në një fshat të Krujës. Gazetarja Dorjana Bezat tha për “BalkanWeb” se dy vëllezër janë qëlluar për vdekje  me armë zjarri.

Ngjarja është shënuar në fshatin Gramëz, ndërsa ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e këtij krimi.

Mësohet se viktimat janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjec.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.