SPORT

Tragjike: Mundësi i njohur ndërron jetë gjatë meçit

Mundësi i njohur i “WWE”, Cesar Cuauhtemoc Gonzalez ka ndërruar jetë tragjikisht gjatë një meçi.

I njohur me nofkën “Silver King”, Barron pësoi infarkt pak momente pas përfundimit të meçit.

Ai nuk arriti dot t’i bëjë ballë infarktit dhe ndërroi jetë në ring, raporton e përditshmja spanjolle “AS”.

Gjyqtari i meçit pasi i numëroi sekondat shkoi për ta kontrolluar mundësin dhe për të thirrur mjekun, por pa mundur dot që ta shpëtojnë atë.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort