SPORT

Tottenhami fiton ndaj Wolvesit për të hyrë në top pesëshe

Tottenhami ka mposhtur 2 me 1 Wolvesin në xhiron e 17-të të Premier Ligës për të bërë një tjetër ngjitje në tabelë.

Ekipi i Jose Mourinhos fitoi si mysafir me golat e Lucas Mouras dhe Jan Vertonghenit. Adama Traore realizoi golin e vetëm për Wolvesin.

Në tabelë, Tottenhami ka 26 pikë në pozitën e pestë. Wolvesi ka 24 pikë në pozitën e tetë.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.