Kombëtare

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në vendin tonë pak pas mesnate.

Tërmeti me magnitudë 4.6 janë rreth orës 01:25 minuta është ndjerë në Elbasan, Lushnje, Tiranë, Fier dhe Durrës.

Tërmeti me magnitudë 4.6 janë rreth orës 01:25 minuta është ndjerë në Elbasan, Lushnje, Tiranë, Fier dhe Durrës.

Sipas EMSC, tërmeti ishte me epiqendër 13 km në veri të Lushnjes dhe me thellësi 2 kilometër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.