Show Biz

Thyejnë’ rrjetin…dy sexbombat lakuriq puthin njëra-tjetrën

Donjeta Kosumi ose Kallashi festoi ditelindjen e saj para disa ditësh.

Por ajo që na tërheqi vëmëndjen ishte paraqitja e saj në fotosesionin që kishte përzgjedhur për ditëlindjen e saj.

Ajo pozoi tërësisht nudo duke mbushur trupin me xixa ngjyrë gold duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj.

Bëhet fjalë pikërisht për kërcimtaren Kallashi,e cila ngjall gjithnjë interes të madh sidomos tek ndjekësit meshkuj me format e saj bombastike.

Kallashi dhe Iva Aliko festojne sot ditelindjen?

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Ajo gjithashtu solli një video ku shihet me mike-rivael e sah Iva Aliko, një personazh shumë i përfolur në media për jetën luksoze dhe lidhjet e bujshme me politikanë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.