Kombëtare

Thumanë/ Shpëtohen nga rrënojat një burrë dhe një grua, dy persona të tjerë gjenden të pajetë

Një grua rreth është nxjerrë nga rrënojat e pallatit në Thumanë. Ajo është Erina Gabili e cila ka patur plagë të rënda por fatmirësisht ka reaguar dhe ka komunikuar. Ndërkohë po ashtu është shpëtuar edhe një burrë rreth 40-vjeç.

Fatkeqësisht nga rrënojat janë nxjerrë të pajetë edhe dy trupa të tjerë të cilët ende nuk janë identifikuar.  Kështu numri i viktimave në Thumanë shkon në 4.

Policia po punon me 4 fronte ndërhyrje.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort