Kombëtare

Theret me thikë një person në Kamenicë, shkaku i një borxhi

Një person është therur dje me thikë në Kamenicë, bën të ditur Policia e Kosovës.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjti janë rrahur me viktimën mashkull kosovar lidhur me një borxh. Njëri nga të dyshuarit ka goditur viktimën me thikë dhe i ka shkaktuar lëndime trupore”, thotë PK.

Viktima ka marrë tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje ndërsa tjetri është liruar.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//zikroarg.com/4/3473483