Show Biz

The Rock blen shtëpi 9 milionëshe, shikoni pamjet mahnitëse

Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock”, ka blerë një shtëpi të re e cila i ka kushtuar plot 9.4 milion dollarë.

Shtëpia ndodhet në një fshat të Francës, të cilin aktori e kishte pëlqyer shumë kur e kishte vizituar më herët për shkak të ajrit të pastër.

Ai ka marrë një shtëpi me hapësirë të bollshme, plot 8 dhoma dhe një fermë të këndshme ku më parë mbaheshin disa kuaj.

Madje, shtëpia e re ka edhe një pistë kalërimi e cila do t’i ketë pëlqyer shumë aktorit, i cili ka treguar se ky është një ndër pasionet e tij.

Në arredimin e shtëpisë e tij mbizotëron druri dhe ngjyrat e tokës, ndërsa “Hollywood Lifestyle” ka publikuar një video-tur të shtëpisë së aktorit të cilën mund ta shihni më poshtë:

Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock”, ka blerë një shtëpi të re e cila i ka kushtuar plot 9.4 milion dollarë.

Shtëpia ndodhet në një fshat të Francës, të cilin aktori e kishte pëlqyer shumë kur e kishte vizituar më herët për shkak të ajrit të pastër.

Ai ka marrë një shtëpi me hapësirë të bollshme, plot 8 dhoma dhe një fermë të këndshme ku më parë mbaheshin disa kuaj.

Madje, shtëpia e re ka edhe një pistë kalërimi e cila do t’i ketë pëlqyer shumë aktorit, i cili ka treguar se ky është një ndër pasionet e tij.

Në arredimin e shtëpisë e tij mbizotëron druri dhe ngjyrat e tokës, ndërsa “Hollywood Lifestyle” ka publikuar një video-tur të shtëpisë së aktorit të cilën mund ta shihni më poshtë:

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.