Kosova

Thaçi në siklet të madh, me zë të dridhur…

Pas reagimit të presidentit ndaj u.d. të ministrit të Brendshëm, Xhelal Sfeçlës dhe kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit, ka reaguar edhe ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

Sipas saj, Thaçi është në siklet të madh ngase edhe kërcënimin e bëri me zë të dridhur.

Postimi i plotë: