Show Biz

Teuta Selimi dhe Agon Amiga sjellin këngën “Lej,lej”

Hiti i radhës bashkonë Agon Amigën dhe Teuta Selimi 

Para disa ditësh dyshja paralajmëroi këngën e radhës ku ata siq duket tani finalizuan dhe klipin e tyre .

Kënga e re që është mjaft ritmike dhe për tematikë ka dashurinë, solli dyshën duke sjellur një hitë veror.

“Lej lej”, titullohet kënga e re e artistëve që e ka shoqëruar edhe me video të veçantë.Ndryshe, këngëtarët do të sjellin ndaras edhe këngë të tjera gjatë këtij viti.Ata do të jenë aktiv dhe në mbrëmje të ndryshme duke argëtuar fansat e tyre të cilët janë të shumtë./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.