Show Biz

Teuta Krasniqi feston ditëlindjen e vajzës

Kjo ngase, vajza e madhe e saj feston ditëlindjen, andaj dje e gjithë familja kishin festuar.

Teuta ishte kujdesur për çdo detaj në ditëlindjen e Tarës, ndërsa e kishte uruar atë me fjalët më të mira që rrjedhin nga zemra e një nëne.

Ndërsa, më vonë ishin mbledhur e gjithë familja në një ambient të dekoruar me shumë finesë për ditëlindjen e tetë të Tarës.

Përveç Adonisit dhe Kaias së vogël, në ditëlindjen e vajzës, Teuta kishte ftuar edhe familjen e saj dhe të Adonisit.

 

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483