SRB-BIH

Teška pobjeda Manchester-a protiv West Broma, zahvaljujući jedanaestercu!

Manchester United je jedva uspio pobijediti West Bromwhich Albion, u meču koji se igrao na Old Traffordu. Jedini pogodak koji je iz penala postigao Bruno Fernandes, nakon svog drugog pokušaja – nakon što je golman jednom pričekao, ali sudija je vratio penal

Manchester United je danas na “Old Traffordu” savladao ekipu West Broma tijesnim rezultatom 1-0.

Jedini pogodak na ovom meču postignut je iz jedanaesterca u drugom poluvremenu.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, 0: 0 – dok je Manchester United dominirao, ali nije postigao gol.

Čak i u drugom poluvremenu Manchester United je i dalje bio bolji i uspio je postići gol u 56. minuti meča.

U početku je golman Sam Johnstone dobio jedanaesterac Bruna Fernandesa, ali sudija je odlučio da ga ponovi i u drugom pokušaju Portugalac se pokazao uspješnim.

Ova pobjeda podiže United na 9. mjesto sa 13 bodova, dok je West Brom i dalje na posljednjem mjestu bez ijedne pobjede ove godine. / Express novine /