Kosova

Tërmet, ndihet në veri të Kosovës

Dridhje toke janë regjistruar në veri të Kosovës pasditen e së mërkurës, rreth orës 17:35.

Sipas faqes EMSC, tërmeti ka qenë i shkallës 3.8 ballësh, ndërsa epiqendra e tij raportohet të ketë qenë 18 kilometra në veriperëndim të Mitrovicës, 21 nga Leposaviqi dhe 52 kilometra nga Prishtina.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.