Kombëtare

Tërmet i lehtë në Vorë

Disa lëkundje të lehta toke janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë pasi është prekur nga një tërmet 2.9 i shkallës Rihter.

Epiqendra ka qenë 7 kilometra larg Vorës dhe 22 kilometra larg Tiranës.

Këto lëkundje janë normale pas atij që ra më 26 nëntor, shkruan Top Channel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.