Show Biz

Tërheqëse dhe sensuale, Rezarta Shkurta provokon në rrjetet sociale

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar si dhe ndër më të komentuarat në showbizin tonë.

Përveç zërit të bukur, Rezarta Shkurta komentohet shpeshherë edhe për pamjen e saj dhe format trupore.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon foto e video nga jeta e saj profesionale ashtu edhe nga ajo private.

Ndodh që Rrezarta Shkurta të ndonjëherë të postojë edhe ndonjë foto “provokuese” ku i tërheq të gjithë me bukurinë e saj.

Edhe ditën e sotme ka bërë të njëjtin veprim duke postuar një foto mjaft provokuese në “Instagram”, konkretisht në “Instastorie”.

Aty këngëtarja shfaqet sensuale dhe provokuese njëkohësisht dhe shkak për këtë padyshim është bërë edhe fustani i saj i kuq i cili mund të “provokoje edhe demin”.

Rrezarta ka kohë që është distancuar nga skena, por pritet të sjell projekte tjeraj. /Panorama/