Show Biz

Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit

Kim Kardashian West dhe Kanye West kanë paralajmëruar linjën e re të produkteve të grimit.

Kim Kardashian dhe Kanye West po sjellin linjën e përbashkët të produkteve të grimit, shkruan lajmi.net.

Dy bukuroshet këto produkte i reklamuan përmes një imazhi, në të cilin shfaqet atraktive të shtrira pranë njëra-tjetrës.

Të dy motrat ishin veshur me kostume të ngushta, në të cilat kishin vënë në plan të parë format bombastike trupore.

Për ndryshe, bizneset personale të Kylie dhe Kim u kanë sjellë atyre përfitime të mëdha.