ROZË

Të gjithë sytë tek gjoksi i Bebe Rexhës në ‘AMA 2020’

Në eventin‘American Music Awards’ ishte pjesëmarrëse dhe Bebe Rexha.

Edhe kësaj radhe, Bebe mahniti me pamjen e saj unike, shkruan Syri Kosova.

Ajo kishte veshur një fustan mjaft elegant i cili kishte një prerje, tek pjesa e gjoksit.

31-vjeçares duket se i ka pëlqyer paraqitja, pasi publikoi një video, në të cilën filmoi gjatë veten me këtë fustan.

“Më pëlqen kjo video. Kaloni një ditë të mirë, ju dua”, ka shkruar Bebe në përshkrimin e videos të publikuar në Instagram.