Show Biz

Tayna vjen me një pozë provokuese në bikini si një engjëll i “Victoria’s Secret”

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, teksa në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, bukuroshja nga Prizreni ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft atraktive në bikini të bardha.

View this post on Instagram

's got a secret too?

A post shared by Tayna (@tayna) on

Inspiruar nga modelet engjëj të “Victoria’s Secret”, Tayna i kishte kombinuar bikinit e saj me një palë krahë me pupla në shpinën e saj.

“Edhe unë kam një sekret gjithashtu”, shkroi reperja 23-vjeçare në mbishkrimin e fotografisë.

Tayna përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Qe qe”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.