Show Biz

Tayna super sexy në foton e fundit: Amsterdami qyteti i mëkatit

Bukuroshja e njohur Kosovare për momentin është duke qëndruar në Amsterdam të Holandës, shkruan Kosova.info.

Ajo nga atje ka publikuar një fotografi me të cilën na bëri të gjithëve për veti.

Në këtë foto edhe pse gjysmë e zhveshur ajo duket shumë sexy dhe shumë e bukur.

“Qyteti i mëkatit”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

City of sin

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//cdrvrs.com/4/3473483