Show Biz

Tayna publikon video nga palestra, çmend fansat

Reperja Tayna është kthyer në Prishtinë.

Ajo ka qëndruar disa ditë në New York dhe rikthimi në kryeqytet e ka kthyer atë edhe në obligimet e përditshme.

Ka qenë trajneri i saj Gen Zeqiraj ai i cili ka hedhur një video në Instagram ku shihet Tayna duke ushtruar.

Duke vënë në fokus të pasmet e saj, reperja duket shpërthyese.