Show Biz

Tayna me veshje sportive thekson format bombastike!

Tayna u shfaq joshëse para pasqyrës.

Reperja Tayna përkundër angazhimeve të shumta që ka në muzikë, gjenë gjithmonë kohë për të qenë pranë fansave në rrjete sociale.

Të preferuarat e saj duket se janë fotot para pasqyrës dhe joshëse u shfaq në një të fundit të publikuar në Insagram.

Me veshje sportive rep-artistja ka treguar format trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.