Show Biz

Tayna mahnit në fotografinë e fundit tregon linjat trupore

Ajo është bërë sensacion dy viteve të fundit, pasi ka hyrë në tregun muzikor në një mënyrë të veçantë.

Që nga atëherë ajo është bërë cak nga shumica e njerëzve, të cilët e ndjekin në rrjete sociale dhe e mbështesin në çdo projekt muzikor.

Po ashtu, ajo shpesh ndan imazhe të ndryshme me fansat e saj, që nga përditshmëria e deri te udhëtimet në vende të ndryshme të botës.

Së fundmi ajo ka qenë duke qëndruar në Zvicër, nga edhe ka shpërndarë disa fotosesione atraktive, ndërsa tani ajo ndodhet në Kosovë.

View this post on Instagram

*hair flip has left the chat*

A post shared by Tayna (@tayna) on

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja me prejardhje nga Prizreni ka vënë në pah linjat trupore teksa ka qenë duke shijuar akullore.

E veshur me një palë xhinse, në pjesën e lartë ajo ka shfaqur më shumë nga trupi i saj, ndërsa flokët bionde i ka lënë të lira mbi supe.

Ndërkaq, “A jo” mbetet projekti i saj i fundit që është realizuar me video tekst.