ROZË

Tayna ka vendosur t’iu lërë pa gjumë (FOTO)

Reperka e njohur Tayna ka treguar edhe njëherë asetet e saj .

Ajo po kalon pushimet në Los Angeles, konkretisht në Kaliforni derisa këto ditë është parë në shoqëri të fotomodeles, Vildane Zeneli. 

E për të gjitha, Tayna ka vazhduar të tregoj asetet e saj seksi. 

Në foton e fundit ajo është paraqitur me bikine të masës shumë të vogël ku poshtë saj ka shkruar “e papenguar dhe e lumtur”. 

Ndryshe, Tayna thuhet se është për pushime atje, por nuk i dihet, ndoshta ajo do të tenton që të bëhet pjesë e ndonjë labeli ose shtëpie muzikore atje. /GazetaExpress/