Show Biz

Tayna heq dorë nga koncertet, thumbon kolegët: Le t’i lejmë të bëjnë ca lekë të tjerët

Tayna është një nga reperet më të paguara në Shqipëri. Çdo këngë e saj kthehet në hit dhe koncertet e saj si brenda dhe jashtë Shqipërisë kanë qenë të shumta. Ajo ka bërë fansa nga çdo cep i Shqipërisë.

Por mesa duket reperja është lodhur nga koncertet dhe ka vendosur që të heqë dorë për disa kohë.

Ajo ka ripublikuar një “Instastory” të menaxherit të saj dhe shkruan: Më në fund pak pushim.

Ndërsa menaxheri i saj shkruan: Ëmbëlsira në fund. Prej sot pak pushim t’i lejmë me bo nai lek tjerët. S’ka koncerte mo.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.